1989 yılında kurulan Opal İnşaat, konut ve alışveriş merkezi odaklı projeleri ile faaliyetlerine başladı.

Her an daha güzel değerler üretmek hayali ve heyecanıyla geleceğe doğru yürüyüşümüze devam ediyoruzBu süreçte sektördeki gelişmeleri ve uygulamaların alt yapısını oluşturan teknolojik yenilikleri yakından takip etti. Opal İnşaat çevre düzenlemeleri, peyzaj çalışmaları, alt yapı çalışmaları, özel tasarım ferforje imalatları, sert zemin uygulamaları ve şehir aydınlatma sistemleri ile adından söz ettirmeyi başaran şirketler arasındaki yerini aldı.

Bugün ise yirmi milyona yakın nüfusa sahip, Dünyanın metropol kentlerinden biri olan tarihi İstanbul’da gurur duyulan  bir çok proje artık Opal İnşaat imzasını taşıyor.

Her an daha güzel değerler üretmek hayali ve heyecanıyla geleceğe doğru yürüyüşümüze devam ediyoruz.

Vizyon

İnsan odaklı ve doğaya saygılı, sahip olduğu değerleri koruyan, koruduğu değerlere sahip çıkan Opal İnşaat, sektörün önde gelen markası olarak yolunda emin adımlarla yürümektedir.
Bu temel ilkelerimiz doğrultusunda kaliteli ve kusursuz hizmet politikamız ile çalışmalarımızın altına imzamızı gururla atıyoruz.

Misyon

Temelini attığımız her projede kalitemizden ödün vermeden güvenilir ve konforlu yaşam alanları inşa ediyoruz.

İş ortaklarımızın memnuniyeti ve gülen yüzlerinden aldığımız güç ile yolumuza devam ediyor ve her zaman artan bir heyecan ile daha iyisini hayal ediyoruz.

error: