• Halide Edip Adıvar Mahallesi Sultan Sk. Numara: 28 Kut Yapı İş Merkezi Kat: 2 Şişli-İstanbul
  • Tel: 0 (212) 210 55 61
    Fax: 0 (212) 220 21 85
    info@opalinsaat.com

Gizlilik Politikası ve Kişisel Verileri Koruma Kanunu Açıklaması

opalinsaat.com 'a aktarılan kişisel verilerin korunması konusundaki temel bilgilere aşağıda yer verilmiştir. opalinsaat.com , 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) m. 10’dan doğan aydınlatma yükümlülüğünü yerine getirmek amacıyla aşağıdaki açıklamaları web-sitemizi kullanan kişilerin dikkatine sunar. opalinsaat.com işbu Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Açıklama metnini yürürlükteki mevzuatta yapılabilecek değişiklikler çerçevesinde her zaman güncelleme hakkını saklı tutar. Web-sitemizi kullanan kişilerin www.opalinsaat.com'a vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

* Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan www.opalinsaat.com sorumlu değildir.

* Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda www.opalinsaat.com ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları www.opalinsaat.com'a aittir.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda info@opalinsaat.com eposta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.